Женска тренерка ZEUS Tuta Marte Arancio Fluo/Nero

2.080,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516574

Опис

Женската тренерка ZEUS Tuta Marte е комбинација на стил, квалитет и исклучителна удобност.
Женската тренерка ZEUS Tuta Marte е изработена од мек и пријатен полиестерски материјал на допир. Се разликува од другите тренерки поради присуството на патент до градите на горнио дел.


Карактеристики:

ZEUS лого на градите и левата нога;
2 бр. странични џебови со патенти на горнио дел;
2 бр. странични џебови со патенти на панталоно;
Патенти на крајот на нозете, на глуждовите;
Широки, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете;

Женските  тренерки ZEUS Tuta Marte - ослободете го вашиот потенцијал за спортски модел.

Изберете ги вашите женски тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

 WWW.MKSPORT.EU

* Моделот е унисекс. Препорачуваме да го купите производот во големина помала од стандардната за вас во женските колекции

Детали

SKU
516574
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Оранжев-електрик, Цр͟н͟а; Портокал електричар