27%

Женска тренерка ZEUS Tuta Olympia Pink Fluo/Blu

2.110,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516114

Опис

Женски тренерки ZEUS Tuta Olympia - како резултат на извонредниот дизајн, производителите го нарекоа моделот со импресивно име „Олимпија“.

Женската тренерка ZEUS Tuta Olympia е изработена од многу мек и исклучително пријатен полиестерски материјал на допир. Достапен во различни атрактивни комбинации на бои. Моделот се одликува со присуство на хауба на врвот, која е прицврстена со врски. Покрај боите и квалитетот, тренерката импресионира со својот стилски крој - широк дуксер и вградени панталони.
Карактеристики:

ZEUS лого на дуксер и панталони;
Патента по целата должина на дуксерот;
2 бр. џебови со скриени патенти на дуксерката;
2 бр. џебови за панталони;
Ластици на зглобовите и глуждовите;
Патенти од двете страни на нозете;
Капулче со врвки за влечење;
Стандарден крој на ракавот и вграден на панталоните;

Со женската тренерка ZEUS Tuta Olympia ќе постигнете олимписки успех.

Сите женски тренерки во мали и големи димензии погледнете ги овде.

 WWW.MKSPORT.EU

* Моделот е унисекс. Препорачуваме да го купите производот во големина помала од стандардната за вас во женските колекции

Детали

SKU
516114
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Розов