Женски спортски градник ZEUS Top Volley Pro Blu/Rosso

MKD 1.850,00 (Намалување од 43%)
MKD 1.050,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 506115
Пол: Жени
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Топ
Материјал: Еластан; Полиестер
Спорт: Волейбол
БОJА: Црвено; Темно сино