30%

Женски спортски градник ZEUS Top Volley Pro Blu/Royal

1.290,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506116

Опис

Дополнете го вашиот спортски сет со уште еден спортски градник од овој линк.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506116
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Топ
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Син; Темно син