Капа GIVOVA Cappellino con Visiera 0004

MKD 790,00 (Намалување од 25%)
MKD 590,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 505165-universal
Акцесоари: Капа
Пол: Деца
Материјал: Памук
БОJА: Темносин