25%

Капа GIVOVA Cappellino con Visiera 0006

590,00 ден. 790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511804

Опис

Машката  капа  GIVOVA Cappellino con Visiera е дизајнирана да ви донесе удобност и комплетен изглед.
Машката  капа  GIVOVA Cappellino con Visiera е изработена од 100% памук, кој не ја иритира кожата, дава мекост и ја прави издржлива и по повеќекратна употреба.
Карактеристики:

Везен натпис-GIVOVA  напред.
Бејзбол визир;
Велкро прицврстување на задната страна, кое се прилагодува.

GIVOVA Cappellino con Visiera капа - убавината е во ситните детали.
 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511804
Категории
Weight
0.1 kg
Бренд
Опрема
Капа
Пол
Деца, Жени
Материјал
Памук
БОJА
Циклама

Препорачани производи