Машката Блуза GIVOVA Maglia Givova One 0003

MKD 1.790,00 (Намалување од 44%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 518850
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Блузи
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело