Машката Блуза GIVOVA Maglia Givova One 0010

990,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509413

Детали

SKU
509413
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна