Машката Блуза ZEUS Felpa Spot Blu

1.290,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506642

Детали

SKU
506642
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Темносин