27%

Машката Блуза ZEUS Felpa Spot Rosso

1.290,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521557

Детали

SKU
521557
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Блузи
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црвено