Машка маица ZEUS Polo Olympia Verde

MKD 1.680,00 (Намалување од 19%)
MKD 1.360,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 517983
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
БОJА: Зелена