Машка маица ZEUS Polo Olympia Granata

1.360,00 ден. 1.680,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516339

Опис

Машката маичка ZEUS Polo Olympia е свежа понуда на италијанскиот бренд, за сите љубители на спортскиот и елегантен стил.

Машката маичка ZEUS Polo Olympia е изработена од меки, полиестерски материјали кои даваат пријатно чувство. Моделот има јака со копчиња, што му дава елегантен изглед. Во горниот десен дел можете да го видите типичното лого-блиц за брендот.

Задниот дел на маичката има многу пори, што овозможува одлична циркулација на воздухот низ телото.


Карактеристики:

Материјал: 100% полиестер;
Извезено лого на ZEUS пред десно;
Директно сечење;
Јака со копчиња;

Машката маичка ZEUS Polo Olympia за стилски, секојдневен изглед.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
516339
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Бордо

Препорачани производи