Машка маичка ZEUS Polo Vesuvio Granata/Nero

MKD 1.580,00 (Намалување од 24%)
MKD 1.190,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 518339
Прицврстување: Копчиња
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
БОJА: Цр͟н͟а; Бордо