Машка маичка ZEUS Polo Monolith Blu

MKD 1.850,00 (Намалување од 24%)
MKD 1.390,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515695
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Блузи
Материјал: Полиестер
БОJА: Темносин