Машка маичка ZEUS Polo Monolith Verde

1.390,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515700

Опис

Машката маичка ZEUS Polo Monolith е дел од линијата Monolith која нуди висок квалитет и удобност.

Машката маичка ZEUS Polo Monolith е изработена од 70% полиестер и 30% памук, што ја прави издржлива и обезбедува зачувување на боите и формите. Ткаенината е мека и пријатна на допир. Има јака со 3 парчиња. копчиња, што му дава спортско-елегантен изглед.
Карактеристики:

Материјал: 70% полиестер и 30% памук;
Печати мало лого на ZEUS на предната десна страна и на задната страна под јаката;
Јака со копчиња;
Директно сечење;

Машка маичка ZEUS Polo Monolith - вашата спортска и елегантна нота.

Сите модели на машки маици погледнете ги овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515700
Категории
Бренд
Прицврстување
Копчиња
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена

Препорачани производи