Машка маица ZEUS Shirt Mida Blu/Bianco

790,00 ден. 970,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515588

Опис

Машката маичка ZEUS Shirt Mida е атрактивна и иновативна понуда на италијанскиот бренд, која ќе ви ја обезбеди потребната удобност при спортување.

Машката маичка ZEUS Shirt Mida е изработена од меки и пријатни на допир полиестерски материјали кои се отпорни на повторен третман, го задржуваат својот квалитет и боја. Моделот се одликува со мрежеста ткаенина која може да се види преку целиот грб. Ова обезбедува  одлична циркулација на воздухот.


Карактеристики:

Овално деколте;
ZEUS  печат напред и назад под јаката;
Директно сечење;
Мрежеста ткаенина на задната страна;

Набавете ја машката маичка ZEUS Shirt Mida, бидејќи леснотијата и удобноста на опремата се предност.

Ве очекуваат универзални модели на машки маици во повеќе бои и големини по супер цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515588
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин