Машка маица ZEUS Shirt Mida Royal/Bianco

MKD 970,00 (Намалување од 18%)
MKD 790,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515596
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
БОJА: Сино