Машка маичка GIVOVA Shirt Capo MC 0007

MKD 1.100,00 (Намалување од 28%)
MKD 790,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 516619
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Жолт