28%

Машка маичка GIVOVA Shirt Capo MC 1204

790,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516627

Опис

Машката маичка GIVOVA Shirt Capo MC е погодна за спортска и секојдневна употреба.

Машката маичка GIVOVA Shirt Capo MC е изработена од фин, тенок и многу пријатен на допир полиестер материјал во комбинација со еластан, кој на држачот му овозможува слобода на движење и неспоредлива удобност. Други предности на маичката е тоа што не се збрчка, брзо се суши и не ја менува бојата и обликот дури и по повторен третман. Моделот има директно крој и стандардно овално деколте. Двобојниот дизајн му дава стилски и завршен изглед.

Карактеристики:


Материјал: Полиестер и еластин;
Директно сечење;
Овално деколте;
Лого на GIVOVA напред, под јаката.

Машката маичка GIVOVA Shirt Capo MC - ќе стане една од вашите омилени спортски маици.


Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!


WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
516627
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Црвено; Темно сино