17%

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Cotton Band 0004

1.890,00 ден. 2.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514605

Опис

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Cotton Band е дел од колекцијата „Leisure“ на италијанскиот бренд.

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Cotton Band е изработена од висококвалитетен, полиестер, мек памук, кој овозможува удобност за вашиот секој ден. Памукот на сите им е познат како природен материјал кој не ја иритира кожата и е лесен за одржување.
Карактеристики:

Везен натпис-GIVOVA на десната страна на градите;
Насликани бројни логоа-GIVOVA на рамениците во форма на лента;
Десно сечење.

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Cotton Band - го носи модерниот дух.

Погледнете ги сите наши модели на оригинални машки маици!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
514605
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Темносин