19%

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Fresh 0019

890,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511746

Опис

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Fresh е специјална понуда од италијанскиот бренд за секој кој сочувствува со чистата и стилска, спортска опрема.

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Fresh е изработена од 100% памук, која ги привлекува сите со своите квалитети како што се: цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите. Моделот има директно крој, што го прави исклучително удобен. Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.
Карактеристики:

Ребрести, растеглив, овална јака;
Натпис на печат-GIVOVA

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Fresh си дава неспоредлива удобност.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511746
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Жолт- електричар