Машка маичка GIVOVA T-Shirt Poly Band 0010

MKD 1.300,00 (Намалување од 23%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 514585
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Црна