23%

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Poly Band 0001

990,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514583

Опис

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Poly Band е дел од колекцијата „Leisure“  на италијанскиот бренд.

Машката маичка GIVOVA T-Shirt Poly Band е изработена од висококвалитетни, полиестерски, меки материјали кои обезбедуваат удобност за вашиот секој ден.
Карактеристики:

Везен натпис-GIVOVA на десната страна на градите;
Насликани бројни логоа-GIVOVA на рамениците во форма на лента;
Десно сечење.

Машка маичка GIVOVA T-Shirt Poly Band - вашата нова, урбана аквизиција.

Видете повеќе машки полиестерски маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
514583
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Портокал