18%

Машка маичка ZEUS Maglia Fit Royal

790,00 ден. 970,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506379

Опис

Машка маичка ZEUS Maglia Fit е се што му треба на секој спортист во однос на тимот.

Машката маичка ZEUS Maglia Fit е изработена од 100% полиестер и има повеќе дренажни канали кои му овозможуваат на телото постојано да дише, а не да пареа. Исто така, импресионира со својата екстремна леснотија. Еднобојниот дизајн овозможува лесно комбинирање со друга облека, како и бесплатно брендирање.
Карактеристики:

Материјал: 100% полиестер;
печат на ZEUS пред десно;
Директно сечење;

Машка маичка ZEUS Maglia Fit - секогаш бидете во добра форма.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506379
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Сино