Машка маичка ZEUS Maglia MC Monolith Royal

MKD 1.580,00 (Намалување од 24%)
MKD 1.190,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 515655
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Полиестер
БОJА: Сино