Машка маичка ZEUS Maglia MC Monolith Verde

1.190,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515658

Опис

Машката маичка ZEUS Maglia MC Monolith е дел од линијата Monolith која нуди квалитет и удобност на високо ниво.

Машката маичка ZEUS Maglia MC Monolith е изработена од мек и многу пријатен на допир полиестер материјал, кој има квалитети кои ќе ја направат вашата омилена спортска маичка. Неговиот монохроматски дизајн го прави погоден за комбинирање со различни бои на облека и поставување принтови.
Карактеристики:

Трапезоидно деколте;
Отпечаток на лого-ZEUS на предната десна страна и на задната страна под јаката;
Директно сечење;

Со машката маица ZEUS Maglia MC Monolith ќе го направите најдобриот избор.

Ве очекуваат универзални модели на машки маици во повеќе бои и големини по супер цена!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515658
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена

Препорачани производи