Машка спортска топлинска блуза GIVOVA Running Corpus 3 Lupetto 0012

MKD 1.790,00 (Намалување од 35%)
MKD 1.150,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 504814
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Блузи
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане
БОJА: Црвено