Машка спортска топлинска блуза GIVOVA Running Corpus 3 Lupetto 0019

1.150,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515245

Детали

SKU
515245
Категории
Бренд
Пол
Маже
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Жолт- електричар