Машка спортска топлинска блуза GIVOVA Running Corpus 3 0019

MKD 1.790,00 (Намалување од 35%)
MKD 1.150,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515247
Пол: Маже
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Блузи
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане; Фитнес
БОJА: Жолт- електричар