35%

Машка спортска топлинска блуза GIVOVA Running Corpus 3 0002

1.150,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504807

Детали

SKU
504807
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Сино