23%

Машка спортска топлинска маичка ZEUS Maglia Fisiko M/C Nero

990,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506402

Опис

Машката  спортска топлинска маичка ZEUS Maglia Fisiko M/C е суштински производ за секој активен спортист.

Машката  спортска термална маичка ZEUS Maglia Fisiko M/C е изработена од 87% полиестер и 13% еластин, што ја прави удобна, практична и погодна за секој спорт. Се одликува со своите квалитети на брзо сушење, дише и антибактериски производ.
Карактеристики:

ZEUS  логото на предната страна на маичката;
Овално деколте;
Материјал: 87% полиестер и 13% еластин;
Опремен сече;

Машката  спортска термална маичка ZEUS Maglia Fisiko M / C - тренирајте со задоволство.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506402
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
БОJА
Црна