Машка јакна/шушкавец ZEUS Rain Jacket Runner M/L Arancio

MKD 1.990,00 (Намалување од 43%)
MKD 1.120,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 506249
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Фустани
Материјал: Полиестер
Спорт: Бягане
БОJА: Портокал