43%

Машка јакна/шушкавец ZEUS Rain Jacket Runner M/L Fuxia

1.120,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520152

Опис

Машка јакна/виндјакна ZEUS Rain Jacket Runner M/L е погодна за спортско или секојдневно носење.

Машката јакна/виндкршач ZEUS Rain Jacket Runner M/L е изработена од 100% полиестерски материјали, тип „шушкавец“, кои штитат од ветер и дожд. Моделот се одликува со мрежест грб, кој обезбедува дополнителна циркулација на воздухот околу телото.

Карактеристики:

Натпис штампан - ZEUS на десниот граден кош и на грбот под јаката;
Висока јака;
Еластични манжетни на зглобот;
Џеб со патент на левиот граден кош.
Директно сечење.
Машка јакна/виндјакна ZEUS Rain Jacket Runner M/L - издвојте се со боја и стил.

Изберете нова машка јакна од нашите други понуди!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520152
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Фустани
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Циклама