Машки голмански дрес ZEUS Kit Gk Paros Blumarine/Solared

1.890,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505990

Детали

SKU
505990
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црвено; Темно сино