Машки голмански дрес ZEUS Kit Gk Paros Arancio fluo/Nero

1.890,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505991

Детали

SKU
505991
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Оранжев-електрик, Цр͟н͟а; Портокал електричар