Комплет дрес ZEUS Kit Mundial NLD Arancio fluo/Nero

MKD 2.600,00 (Намалување од 21%)
MKD 2.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 513387
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролет; Лето; Есен
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Цр͟н͟а; Портокалова