21%

Комплет дрес ZEUS Kit Mundial Belgium Rosso/Nero

2.050,00 ден. 2.600,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513372

Опис

Проверете ги сите машки спортски тимови на ZEUS овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
513372
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Црвено