Машки комплет дрес ZEUS Kit Mundial HUN Rosso/Bianco

MKD 3.290,00 (Намалување од 37%)
MKD 2.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 513383
Пол: Маже
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Бело; Црвено