Машки комплет дрес ZEUS Kit Sticker Bianco/Rosso

MKD 1.580,00 (Намалување од 27%)
MKD 1.150,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505530
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол; Хандбал
БОJА: Бело; Црвено