Машки комплет дрес ZEUS Kit Sticker Giallo Fluo/Blu

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505537

Опис

Спортскиот тим ZEUS Kit Sticker  е од колекцијата фудбал на ZEUS. Овој модел се одликува со својот едноставен, двобоен дизајн.

Спортскиот тим ZEUS Kit Sticker  е изработен од полиестер, кој се карактеризира со лесно сушење и одржување, издржливост, леснотија и удобност.
Карактеристики:

Отпечатено   лого под јаката, на градите и на крајот од десната нога;
Овално деколте;
Ластична лента и врвки за влечење;
Исечете: Стандардно;

Со спортскиот тим ZEUS Kit Sticker  ќе се уверите дека спортската опрема придонесува за успех.

Проверете ги сите машки спортски тимови на ZEUS  овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505537
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал; Ракомет
БОJА
Темно сино; Жолт електричар