Футбалски комплет дрес ZEUS Kit Gryfon Giallo Fluo/Blu

MKD 1.890,00 (Намалување од 15%)
MKD 1.590,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 511088
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Темно сино; Жолт електричар