Футбалски комплет дрес ZEUS Kit Gryfon Verde/Bianco

1.590,00 ден. 2.110,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511293

Детали

SKU
511293
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Зелена, Зелен