Машки долен дел тренерки GIVOVA Panta Cotone 0004

MKD 2.290,00 (Намалување од 34%)
MKD 1.490,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505095
Прицврстување: Врски
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Панталони
Материјал: Памук
БОJА: Темносин