37%

Машки долен дел тренерки GIVOVA Panta One 500 0004

1.150,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518101

Детали

SKU
518101
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
Спортови
Фитнес, Фитнес; Фудбал
БОJА
Темносин