Машки долен дел тренерки GIVOVA Pantalone College Band 0004

MKD 3.290,00 (Намалување од 21%)
MKD 2.590,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515323
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Панталони
Материјал: Полиестер
БОJА: Темносин