Машки долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Felpa Band 0010

MKD 3.920,00 (Намалување од 14%)
MKD 3.360,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 515384
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Панталони
Материјал: Памук
БОJА: Црна