27%

Машки долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Tricot Band 0010

2.560,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515416

Детали

SKU
515416
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна