14%

Машки долен дел тренерки GIVOVA Pantalone Terry Band 0043

3.360,00 ден. 3.920,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515333

Детали

SKU
515333
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук
БОJА
Сиво