21%

Машки долен дел тренерки GIVOVA Pantalone College Band 0010

2.590,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515322

Детали

SKU
515322
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна