34%

Машки долен дел тренерки GIVOVA Panta Revolution Felpa 0004

1.490,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518241

Детали

SKU
518241
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Памук
БОJА
Темносин